Адвокатура без Медведчуків

 



Адвокатура без Медведчуків 


Реформа адвокатури та скасування адвокатської монополії в Україні: важливий крок до реформування інституту адвокатури та справедливого правосуддя. 


Верховна Рада України має нарешті ухвалити законопроект № 1013, який передбачає скасування адвокатської монополії в Україні. Це буде історичний крок, який відкриває нові можливості для розвитку правової системи України та захисту прав громадян.


Відповідно до чинного законодавства, виключно адвокати мають право представляти інтереси осіб у судах. Це створювало монополію на надання правової допомоги, яка негативно позначалася на доступності правосуддя для громадян.


Скасування адвокатської монополії дасть можливість іншим фахівцям у галузі права, які мають юридичну освіту та досвід роботи, представляти інтереси осіб у судах та правоохоронних органах. Це зробить правосуддя більш доступним і справедливим, а також сприятиме розвитку конкуренції на ринку юридичних послуг.


Окрім скасування адвокатської монополії, адвокатів чекає ряд інших важливих змін, які будуть спрямовані на реформування адвокатури в Україні. Зокрема, важливим і невідворотним буде введення адвокатської люстрації, антикорупційного е-декларування для всіх обраних адвокатів на будь-які посади в органах адвокатського самоврядування, відкритого електронного голосування на 6-му З’їзді адвокатів України, а не радянські зʼїзди з підробними урнами, передачі ведення Єдиного реєстру адвокатів України державному органу ЦВК чи Мінцифри, проведення 6-го З’їзду адвокатів України ЦВК, скасування обовʼязкових адвокатських внесків, які в сотнях мільйонів розграбовано вищою ланкою адвокатури, проведення повного державного аудиту всіх надходжень та витрат адвокатури з 2012 року, унеможливлення підривної діяльності в адвокатурі та наявності проросійської агентури і обов’язковий розгляд скарг на керманичей адвокатури у ВРП, оскільки є складовою правосуддя.


Ці зміни будуть спрямовані на підвищення прозорості та ефективності адвокатури, а також на захист адвокатури від корупції та політичного впливу і зловживань. 


Необхідність реформування інституту адвокатури 


Інститут адвокатури в Україні потребує реформування вже давно. До сьогоднішнього дня тіньовими покровителями адвокатури України є зрадник українського народу та інша проросійська агентура Медведчук, Ківалов, Портнов, Кузьмін, Монтян, Лавринович, Ізовітова та інша латентна проросійська агентура в Україні. Ці особи використовували адвокатуру для своїх політичних та фінансових інтересів та для захисту своїх соратників і поплічників від правосуддя.


Запровадження тоді адвокатської монополії ще більше посилило корупцію та політичний вплив і зловживання в адвокатурі. Це призвело до того, що адвокатура стала інструментом для переслідування політичних опонентів та для захисту відкритих злочинців, які відверто грабують адвокатів. 


Скасування адвокатської монополії є лише першим кроком на шляху до реформування інституту адвокатури. Для того, щоб адвокатура стала незалежною та професійною, необхідно провести ряд інших наведених реформ, зокрема:


* Введення адвокатської люстрації, яка дозволить очистити адвокатуру від проросійських агентів та інших осіб, які не відповідають вимогам професійної етики.

* Введення антикорупційного е-декларування для всіх адвокатів, які обіймають виборні посади в адвокатському самоврядуванні.

* Відкрите електронне голосування на 6-му З’їзді адвокатів України, яке дозволить забезпечити чесні та демократичні вибори органів адвокатського самоврядування без криків, підробних урн та використання правоохоронців.

* Передача ведення Єдиного реєстру адвокатів України державному органу, який буде незалежним від адвокатської спільноти та тіньових покровителів.

* Проведення повного державного аудиту надходжень та витрат адвокатури з 2012 року, який дозволить виявити та припинити корупційні схеми та зловживання і масштабні грабежі сотень мільйонів в адвокатурі. 

* Обовʼязкова реєстрація всіх нормативно правових актів адвокатури та повний аудит протиправних НПА.


Ці реформи необхідні для того, щоб адвокатура стала справжнім захисником прав громадян і гарантом справедливого правосуддя в Україні.


Ухвалення законопроекту №1013 і знищення адвокатської монополії та вказаних та інших змін – це буде важлива перемога для всіх громадян. 


З цими та  деякими іншими законодавчими ідеями та деякими іншими ініціативами з реформування адвокатури та викорінення оплоту російських спецслужб-проросійської агентури в адвокатурі до законодавців виступив правозахисник Вадим Хабібуллін, який відомий в Україні тим, що активно і сміливо і відкрито бореться з проросійською частиною агентів зрадника українського народу Медведчука в адвокатурі України. 


За що в червні 2023 року ця організована група зрадника українського народу Медведчука-Ізовітової в адвокатурі України та руками двох закарпатських «аферистів» голови КДКА Закарпаття Петра Немеш, якого звинувачено у корупції на майже $1 млн та голови Ради адвокатів Закарпаття Олексія Фазекош, якого звинувачено у пограбуванні з Немешем адвокатів Закарпаття на майже 13 млн - вони протиправно позбавили Хабібулліна свідоцтва адвоката. Рішення про це оскаржується і скоріш за все скоро буде прийнято, хоча тиск на суд напевно шалений бо шалені гроші і скоріш за все група Медведчука-Ізовітової залучили ще одного свого поплічника одіозного нардепа і главу «закарпатської мафії» Віктора Балогу по якому Хабібуллін оприлюднював масу викривальних публікацій, запитів, звернень та виступів на ТБ і який може виявитися головним замовником розправи. 


Але і колеги адвокати і громадськість впевнені, що Вадим Хабібуллін дасть належну відсіч проросійським провокаторам та корупціонерам в адвокатурі бо це йому не вперше, оскільки питання про розправу над ним і позбавлення його як голову Київської обласної колегії адвокатів вже розглядалося і при Кучмі і при Януковичу.


Далі про реформу адвокатури буде… 


*** *** 


Блгдр медіа за увагу! 


#ВадимХабібуллін 


#хабібуллін / 13 / #хабибуллин 

#66чрн13пмлй ом #ПМЛЙ чрн


#13istina66 




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

НАБУ взялося за інвалідність Гвоздія

Адвокатура Закарпаття: схеми

Адвокати звільненні від підвищення кваліфікації?